Отзывы покупателей

Зарина
07.06.2026 14:20:45
Виглядають гарно,але підошва дуже тоненька,маломірять,підходять
на дуже вузьку ніжку,нажаль 36 розмір який я ношу постійно мені не підійшов (
Вікторія
07.06.2026 10:40:13
Зручні,легкі!
Дякую!
Марина
05.06.2026 16:29:09
Прекрасні шльопанці, красиві, м'ягенькі,
на літо, у відпустку- саме воно
Марина
05.06.2026 16:25:52
Шикарні казаки, зручні та дуже красиві
Марина
05.06.2026 16:15:35
Чоботи гарної якості, але халява дуже вузька,
нема розширюючої резинки, тому підійдуть тільки на худі ноги
Оксана
05.06.2026 13:54:15
Зручні та комфортні, на кожен день чудовий
вибір
Наталия
01.06.2026 10:32:13
Дуже гарні, м'якенькі, зручні !!!! Дякую за
обслуговування і швидку доставку!
Юлія
30.05.2026 20:36:19
Гарні але дуже маломірять
Тимур
30.05.2026 15:39:23
Туфлі дуже сподобались. Гарні, комфортні
та стильні. Розмір відповідає
Анастасія
25.05.2026 18:30:44
Дуже зручні,м'ягесенькі та гарно дивляться
на ніжці)
Маргарита
23.05.2026 21:56:53
Іра
23.05.2026 16:01:03
Фото не передає ефектності взуття . Вони
круті , особливо для тих любить масивне взуття. Максимально зручні та мʼякі! Ідуть розмір у розмір )
Светлана
23.05.2026 03:13:02
Дуже задоволена моделлю, надм"якесенькі,
зручні, невагомі на нозі і колір приємний.
Анжела
18.05.2026 13:51:53
Дуже сподобались! Дуже зручні, легенькі...
Та виглядають дорого) І як завжди в VR - взула і забула!)
Марина
15.05.2026 11:06:40
Дуже гарні, якість відмінна
Наталія
09.05.2026 19:06:14
Дякую! Вже друга така пара. Зручні. Останні
роки купляють тільки у Вас!
Інна
07.05.2026 21:06:19
Шукала саме такі давно - знайшла. Зручні
як капці, виглядають тендітно та вишукано. На нозі невагомі.
А ще з приємного - ну дуже швидка відправка ))))
Юлія
07.05.2026 14:53:15
Вони неймовірно гарні та зручні. Доставка
миттєва, щиро дякую
Марта
05.05.2026 23:57:23
Шикарна модель. Якість на високому рівні,
акуратні, яскраві, незвичайні. Дуже зручні, на нозі зовсім не відчутні. Мають високий підйом.
Nataliia
02.05.2026 10:08:44
Дуже зручні для повсякденного носіння

Я багато ходжу і для мене важливий комфорт стосовно взуття і ці босоніжки якраз про комфорт