Відгуки покупців
Зарина
07.06.2026 14:20:45
Виглядають гарно,але підошва дуже тоненька,маломірять,підходять
на дуже вузьку ніжку,нажаль 36 розмір який я ношу постійно мені не підійшов (
на дуже вузьку ніжку,нажаль 36 розмір який я ношу постійно мені не підійшов (
Вікторія
07.06.2026 10:40:13
Марина
05.06.2026 16:29:09
Марина
05.06.2026 16:25:52
Марина
05.06.2026 16:15:35
Чоботи гарної якості, але халява дуже вузька,
нема розширюючої резинки, тому підійдуть тільки на худі ноги
нема розширюючої резинки, тому підійдуть тільки на худі ноги
Оксана
05.06.2026 13:54:15
Наталия
01.06.2026 10:32:13
Дуже гарні, м'якенькі, зручні !!!! Дякую за
обслуговування і швидку доставку!
обслуговування і швидку доставку!
Юлія
30.05.2026 20:36:19
Тимур
30.05.2026 15:39:23
Анастасія
25.05.2026 18:30:44
Маргарита
23.05.2026 21:56:53
Іра
23.05.2026 16:01:03
Фото не передає ефектності взуття . Вони
круті , особливо для тих любить масивне взуття. Максимально зручні та мʼякі! Ідуть розмір у розмір )
круті , особливо для тих любить масивне взуття. Максимально зручні та мʼякі! Ідуть розмір у розмір )
Светлана
23.05.2026 03:13:02
Дуже задоволена моделлю, надм"якесенькі,
зручні, невагомі на нозі і колір приємний.
зручні, невагомі на нозі і колір приємний.
Анжела
18.05.2026 13:51:53
Дуже сподобались! Дуже зручні, легенькі...
Та виглядають дорого) І як завжди в VR - взула і забула!)
Та виглядають дорого) І як завжди в VR - взула і забула!)
Марина
15.05.2026 11:06:40
Наталія
09.05.2026 19:06:14
Дякую! Вже друга така пара. Зручні. Останні
роки купляють тільки у Вас!
роки купляють тільки у Вас!
Інна
07.05.2026 21:06:19
Шукала саме такі давно - знайшла. Зручні
як капці, виглядають тендітно та вишукано. На нозі невагомі.
А ще з приємного - ну дуже швидка відправка ))))
як капці, виглядають тендітно та вишукано. На нозі невагомі.
А ще з приємного - ну дуже швидка відправка ))))
Юлія
07.05.2026 14:53:15
Марта
05.05.2026 23:57:23
Шикарна модель. Якість на високому рівні,
акуратні, яскраві, незвичайні. Дуже зручні, на нозі зовсім не відчутні. Мають високий підйом.
акуратні, яскраві, незвичайні. Дуже зручні, на нозі зовсім не відчутні. Мають високий підйом.
Nataliia
02.05.2026 10:08:44
Дуже зручні для повсякденного носіння
Я багато ходжу і для мене важливий комфорт стосовно взуття і ці босоніжки якраз про комфорт
Я багато ходжу і для мене важливий комфорт стосовно взуття і ці босоніжки якраз про комфорт


















