Назад
Розіграш подарункового сертифікату на 1000 грн Vitto Rossi

Розіграш подарункового сертифікату на 1000 грн

Умови розіграшу:Розіграш діє з 13.12.2021 р. по 19.12.2021 р. 10:00 на території України, окрім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться в соціальній мережі Telegram. Щоб узяти участь у розіграші потрібно:    «Підписатися» на канал Vitto Rossi в Telegram: https://t.me/vittorossiua">https://t.me/vittorossiua

    Натиснути кнопку “Беру участь” у публікації за цим посиланням.   Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які виконали умови розіграшу, шляхом випадкового вибору за допомогою телеграм боту voterbi, буде визначено переможця. Результати акції спочатку будуть оголошені в телеграм-каналі Vitto Ross. Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в телеграмі, або зателефонують по телефону. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.

   За результатами розіграшу переможець отримує «приз» - подарунковий сертифікат на 1000 за ціною 1 (одна) грн. Кількість призів: 1 шт. Отримання «призу» не дає право клієнту на повернення грошових коштів за нього або обмін на аналогічний.

   Порядок отримання «призу». «Приз» може бути відправлений в найближче відділення "Нова Пошта" до переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок компанії. Важливо пам’ятати, що відправка «призу» буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса).

   Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.

   У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

Акции