Отзывы покупателей

Юлія
29.04.2026 16:01:40
Якісні сандалі, м'яка шкіра, розмір відповідає
.
Наталя
26.04.2026 22:35:51
Дуже гарні,зручні,хоча у мене проблемна
нога...Не на широку ніжку.
Хижна
26.04.2026 15:11:46
Кросівки дуже зручні, ідеально пошиті,
як і все що я у Вас купувала)
LiLiya
26.04.2026 12:50:40
Дякую Vitto Rossi, неймовірно гарні ботільони,
дуже комфортні, як пір'ячко. Якість супер, колір вогонь! Я дуже задоволена взуттям.
24.04.2026 19:02:19
Дуже задоволена покупкою! Взуття не маломірить,
розмір у розмір. Жодних дефектів, зручне, підошва не важка.
Олена
22.04.2026 19:54:55
Дуже гарні, легенькі, хутро цегейка
Марина
20.04.2026 11:23:14
Дуже комфортні! Вважаю, на сайті не дуже
вдалі фото. По фото взагалалі їх відкинула для бронювання в магазині на примірку. В магазині вирішила приміряти і побачила, що в реальності вони дуже круто виглядають. М'якенька шкіра, гарно сідають по нозі.
Надія
19.04.2026 21:43:08
39 розмір ідеальні, зручні, гарні, якість
чудова! Дякую!
Надія
19.04.2026 21:38:55
Ідеальні, 39 розмір підійшов, легенькі, зручні,
гарні!!! Дякуємо!
Надія
19.04.2026 21:28:30
Черевики 37 розмір зимові ідеальні, розмір
підійшов, щиро дякую! Дуже зручні, легенькі, шкіра чудова, і на цегейці.
Надія
19.04.2026 21:23:13
Щиро дякую за кросівки! 37 розмір підійшов
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
Надія
19.04.2026 21:21:50
Щиро дякую за кросівки! 37 розмір підійшов
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
Ірина
18.04.2026 14:22:23
Балетки чудові, м’якенькі. Великомірять,
та не на вузеньку ніжку. Замінювала розмір на менший, бо мій звичний просто "злітав". Можливо, комусь пригодиться цей відгук. А так-то просто бомба ці мештики.
Светлана
17.04.2026 17:12:26
Дуже гарні. На 38-39 в самий раз! їду вигулювати
їх на море)
Людмила
16.04.2026 14:22:26
Ці черевики дуже зручні й неймовірно красиві,
шви рівненькі, шкіра високої якості, м'якенька. Рекомендую придбати, не сумніваючись, якщо Ви любите зручне взуття і комфорт. Великомірки, тому на свій 37, який я замовила спочатку, 36 підійшов ідеально. Поміняли дуже оперативно, адже працюють щодня, запакували красиво. Комунікація з менеджерами швидка. Дякую виробникам за якісні товари! Обов'язково буду купувати ще у Вашому магазині та радити своїм друзям.
Анна
15.04.2026 09:58:44
Взуття чудове, але розмірна сітка не відповідає
дійсності. Замовила 40 розмір (25.5 см), в результаті прийшлося робити обмін на 39
Ірина
13.04.2026 21:34:03
Це не перше взуття від Vitto Rossi у чоловіка
і, коли прийшов час шукати нову пару, знову завітали сюди. Ця пара виглядає дуже елегантно як на кеди. Матеріали і виконання - супер. На нозі виглядають гарно і дуже зручні. Чоловік задоволений, і я теж, що так швидко взулися.
Ірина
11.04.2026 21:24:48
Мені ковбойки дуже зручні. Більше переживала,
що не підійдуть, бо сподобалися. Бахрома пришита так, що її можна лекго відрізати, раптом набридне, але поки ця моделька виглядає дуже прикольною) і пасує до мого коричневого пальтечка.
Оксана
11.04.2026 11:18:45
Купила минулого літа, якість бездоганна,
розмір 37, як раз. Ще й по знижці 1300 десь приблизно. І взагалі Вітто Россії, їхнє взуття - це любов))))
Олександр
10.04.2026 12:18:46
Замовляв онлайн. Підійшли класно. Теплі.
М'яка шкіра, бічна блискавка. Комфортне носіння.