Відгуки покупців

Светлана
25.06.2026 21:22:15
Ношу другий рік
Светлана
25.06.2026 21:09:23
Кеди супер✨ оригінальні, брала собі такі
чорні, не мега теплі, скоріше осінь/весна
Светлана
25.06.2026 21:03:48
Маломірки, беріть на розмір більші, дуже
стильні
Светлана
25.06.2026 19:53:45
Светлана
25.06.2026 18:41:04
Модель сподобалась, замовляла онлайн, але
беріть на розмір більше, бо маломірки, обміняла бежеві на оці коричневі і на 38 р (ношу 37р) і то вони наче трохи тиснуть. Дуже теплі....
Кіра
25.06.2026 18:15:30
Дуже зручні та привабливі. Задоволена покупкою
на всі 100% ❤️
Надія
24.06.2026 12:55:45
Дуже зручні і мягкенькі! ❤️
Наталія
23.06.2026 19:00:27
Дуже задоволена, але є маленьке «але» -
устілка линяє і підошва стопи зафарбовується в чорний колір.
валентин
23.06.2026 13:22:56
Зручні але поки натирають маленькі пальці,
шкіра думаю розносяться. На вузьку ногу в самий раз, 39 розмір тупо такий самий як 40 по устілці а по ширині трішки відрізняються
Наталія
23.06.2026 08:25:40
Дякую,замовила 39 на свій 38,думаючи будуть
трохи з запасом,і не погадала.Шльопки виявилися впритул-маломірять.Навіть приклала їх до іншої моделі вашої фірми ,на якій зазначено 38,і то трохи не дотягують.Сумно,пишіть правдивий розмір, щоб покупці одразу орієнтувалися.Дякую за обслуговування.
Виктория
20.06.2026 19:11:26
Маломірні, розмір 40 на 39. Важкі. На сайті
некоректна інформація по розміру.
Олександра
19.06.2026 14:32:06
М'які і дуже красиві. Але заявлена розмірна
сітка зовсім не співпадає: на стопу 23.8 підійшов 36 розмір. І по ширині на вузьку ногу не підійдуть.
18.06.2026 16:20:19
Дуже гарні шльопанці,зручні та стильні.хороша
якість нога в них не ковзає не потіє не фарбується.
Каріна
14.06.2026 23:17:06
Дуже задоволена покупкою! Взуття неймовірно
м'яке та комфортне. Акуратно пошите, має гарний вигляд на нозі та чудово поєднується з різними образами. Відчувається увага до деталей і використання якісних матеріалів.
Елена
14.06.2026 17:16:58
Супер!!! Як завжди! Всій команді магазину,
велике дякую!!!
Наталья
12.06.2026 11:40:33
Отличная обувь. Все как на фото.
09.06.2026 09:02:23
Шикарна модель від якої я в захваті, чудова
якість за приємну ціну, рекомендую!
Христина
08.06.2026 17:08:36
Якість відмінна. Розмір відповідно розмірної
сітки.
Леся
08.06.2026 13:25:24
Якість як завжди на висоті, відповідають
фото та розміру стопи. Дякую магазину за оперативність зв'язку і доставки!
Волкова
07.06.2026 17:13:59
Козаки удобные и по размеру и полноте. Купила
он-лайн. Доставка молниеносная. Спасибо Витто росси.