Питання які часто виникають

Взуття шиється на фабриці в Польщі.
Якщо Ви не впевнені, який розмір вибрати, Ви можете заміряти довжину Вашої стопи. Вам знадобиться аркуш паперу А4, лінійка або метр, і ручка, або олівець. Вам потрібно поставити стопу на листок, відзначити тримаючи олівець строго вертикально, там, де у Вас закінчується великий палець, і відзначити там, де у Вас закінчується п'ята, відзначити там, і там. І заміряти від однієї крайньої точки, до другої крайньої точки Вашої стопи, і повідомити нашому менеджеру, або вказати в замовленні довжину яка у Вас вийшла, бажано з точністю до мм, і він підбере Вам розмір.zamer_nogi.png
Оформити замовлення легко та просто. Ви можете вибрати підходящий для Вас варіант:

1. Замовлення зворотнього дзвінка на сайті. Натисніть на кнопку зв'язку та впишіть Ваш номер телефону, після чого з Вами зв'яжеться менеджер нашого інтернет-магазину та допоможе оформити замовлення.

2. «Замовлення в один клік» - виберіть товар та в разі потреби розмір, натисніть на кнопку «замовлення в один клік», внесіть номер свого телефону та чекайте дзвінок від менеджера.

3. Зателефонуйте нам та менеджер інтернет-магазину допоможе оформити замовлення: 0 (993) 58-60-56; 0 (933) 35-59-12; 0 (973) 89-43-98.

4. Самостійне оформлення на сайті інтернет-магазину. Виберіть модель, за потребою розмір, додайте товар в корзину, натисніть на кнопку «оформити замовлення» та внесіть необхідні дані для остаточного оформлення замовлення.
Оплатити замовлення можна двома способами:

1. Online-оплата. При оформленні замовлення можна оплатити за допомогою Privat24, Visa, MasterCard, ApplePay і т.д. ;

2. Накладений платіж. Оплата відбувається при отриманні замовлення на відділенні пошти. Даний вид оплати включає в себе додаткові витрати:% від суми + фіксована сума за переказ грошових коштів.
Вартість доставки визначається відповідно до тарифів поштового оператора.
Доставка замовлень здійснюється від 3 до 6 робочих днів. * Доставка замовлень, оформлених у період акцій, може бути збільшена до 5 - 8 робочих днів.
Повернення, згідно Законодавства України, здійснюється протягом 14 днів. Процедура повернення має наступні пункти: - повідомлення менеджера інтернет-магазину про бажання зробити повернення; - заповнення заяви на повернення; - відправлення товару із заявою на відділення пошти, обумовленого з менеджером. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 30 днів після отримання товару та розгляду заяви.
Для того щоб перевірити наявність певної моделі в потрібному Вам магазині, необхідно на сайті вибрати модель взуття, визначити розмір та натиснути "перевірити наявність у своєму місті", потім вибрати місто та магазин.
Ні. В інтернет-магазині та в оффлайн-магазині встановлені однакові ціни.
Ні. Доставка замовлень здійснюється тільки по території України.
Бонуси, які були списані при здійсненні покупки, повертаються в той же день, коли відбулася процедура повернення.
Бонусна карта видається в оффлайн-магазині при здійсненні покупки. Скористатися нею можна буде при наступній покупці.
Оформити бонусну карту online можна за допомогою Telegram-бота. Посилання для переходу в Telegram-бот (https://t.me/BonusVR_bot).
Доставка здійснюється компанією Нова Пошта - доставка замовлення на відділення.

Що для цього потрібно?

Карта monobank з кредитним лімітом, достатнім для покупки товару.

Як оформити?

  1. Виберіть товар із позначкою mono.png.
  2. Додайте товар в корзину.
  3. При оформленні замовлення виберіть спосіб оплати Купівля частинами monobank mono.png.
  4. Заповніть всі поля та натисніть Підтвердити замовлення.
  5. Після цього заявка буде передана на розгляд в банк. Це займе кілька хвилин.
  6. Підтвердіть покупку в додатку monobank.
  7. Все, ви оформили покупку частинами!
Залишилися питання?