Відгуки покупців
Юлія
29.04.2026 16:01:40
Наталя
26.04.2026 22:35:51
Хижна
26.04.2026 15:11:46
LiLiya
26.04.2026 12:50:40
Дякую Vitto Rossi, неймовірно гарні ботільони,
дуже комфортні, як пір'ячко. Якість супер, колір вогонь! Я дуже задоволена взуттям.
дуже комфортні, як пір'ячко. Якість супер, колір вогонь! Я дуже задоволена взуттям.
24.04.2026 19:02:19
Дуже задоволена покупкою! Взуття не маломірить,
розмір у розмір. Жодних дефектів, зручне, підошва не важка.
розмір у розмір. Жодних дефектів, зручне, підошва не важка.
Олена
22.04.2026 19:54:55
Марина
20.04.2026 11:23:14
Дуже комфортні! Вважаю, на сайті не дуже
вдалі фото. По фото взагалалі їх відкинула для бронювання в магазині на примірку. В магазині вирішила приміряти і побачила, що в реальності вони дуже круто виглядають. М'якенька шкіра, гарно сідають по нозі.
вдалі фото. По фото взагалалі їх відкинула для бронювання в магазині на примірку. В магазині вирішила приміряти і побачила, що в реальності вони дуже круто виглядають. М'якенька шкіра, гарно сідають по нозі.
Надія
19.04.2026 21:43:08
Надія
19.04.2026 21:38:55
Ідеальні, 39 розмір підійшов, легенькі, зручні,
гарні!!! Дякуємо!
гарні!!! Дякуємо!
Надія
19.04.2026 21:28:30
Черевики 37 розмір зимові ідеальні, розмір
підійшов, щиро дякую! Дуже зручні, легенькі, шкіра чудова, і на цегейці.
підійшов, щиро дякую! Дуже зручні, легенькі, шкіра чудова, і на цегейці.
Надія
19.04.2026 21:23:13
Щиро дякую за кросівки! 37 розмір підійшов
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
Надія
19.04.2026 21:21:50
Щиро дякую за кросівки! 37 розмір підійшов
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
ідеально, дуже гарні, мягкенькі, легенькі, зручні, розмір співпадає дійсності. Якість чудова!!!
Ірина
18.04.2026 14:22:23
Балетки чудові, м’якенькі. Великомірять,
та не на вузеньку ніжку. Замінювала розмір на менший, бо мій звичний просто "злітав". Можливо, комусь пригодиться цей відгук. А так-то просто бомба ці мештики.
та не на вузеньку ніжку. Замінювала розмір на менший, бо мій звичний просто "злітав". Можливо, комусь пригодиться цей відгук. А так-то просто бомба ці мештики.
Светлана
17.04.2026 17:12:26
Людмила
16.04.2026 14:22:26
Ці черевики дуже зручні й неймовірно красиві,
шви рівненькі, шкіра високої якості, м'якенька. Рекомендую придбати, не сумніваючись, якщо Ви любите зручне взуття і комфорт. Великомірки, тому на свій 37, який я замовила спочатку, 36 підійшов ідеально. Поміняли дуже оперативно, адже працюють щодня, запакували красиво. Комунікація з менеджерами швидка. Дякую виробникам за якісні товари! Обов'язково буду купувати ще у Вашому магазині та радити своїм друзям.
шви рівненькі, шкіра високої якості, м'якенька. Рекомендую придбати, не сумніваючись, якщо Ви любите зручне взуття і комфорт. Великомірки, тому на свій 37, який я замовила спочатку, 36 підійшов ідеально. Поміняли дуже оперативно, адже працюють щодня, запакували красиво. Комунікація з менеджерами швидка. Дякую виробникам за якісні товари! Обов'язково буду купувати ще у Вашому магазині та радити своїм друзям.
Анна
15.04.2026 09:58:44
Взуття чудове, але розмірна сітка не відповідає
дійсності. Замовила 40 розмір (25.5 см), в результаті прийшлося робити обмін на 39
дійсності. Замовила 40 розмір (25.5 см), в результаті прийшлося робити обмін на 39
Ірина
13.04.2026 21:34:03
Це не перше взуття від Vitto Rossi у чоловіка
і, коли прийшов час шукати нову пару, знову завітали сюди. Ця пара виглядає дуже елегантно як на кеди. Матеріали і виконання - супер. На нозі виглядають гарно і дуже зручні. Чоловік задоволений, і я теж, що так швидко взулися.
і, коли прийшов час шукати нову пару, знову завітали сюди. Ця пара виглядає дуже елегантно як на кеди. Матеріали і виконання - супер. На нозі виглядають гарно і дуже зручні. Чоловік задоволений, і я теж, що так швидко взулися.
Ірина
11.04.2026 21:24:48
Мені ковбойки дуже зручні. Більше переживала,
що не підійдуть, бо сподобалися. Бахрома пришита так, що її можна лекго відрізати, раптом набридне, але поки ця моделька виглядає дуже прикольною) і пасує до мого коричневого пальтечка.
що не підійдуть, бо сподобалися. Бахрома пришита так, що її можна лекго відрізати, раптом набридне, але поки ця моделька виглядає дуже прикольною) і пасує до мого коричневого пальтечка.
Оксана
11.04.2026 11:18:45
Купила минулого літа, якість бездоганна,
розмір 37, як раз. Ще й по знижці 1300 десь приблизно. І взагалі Вітто Россії, їхнє взуття - це любов))))
розмір 37, як раз. Ще й по знижці 1300 десь приблизно. І взагалі Вітто Россії, їхнє взуття - це любов))))
Олександр
10.04.2026 12:18:46
Замовляв онлайн. Підійшли класно. Теплі.
М'яка шкіра, бічна блискавка. Комфортне носіння.
М'яка шкіра, бічна блискавка. Комфортне носіння.


















