Свяжитесь с нами
в корзине 0 товаров на сумму 0 грн.

×

Авторизация
Номер телефона:

ЗНИЖКИ -30% та -70% !

ЗНИЖКИ -30% та -70% !У період з 5 по 18 грудня 2017 року одночасно діють 4 акції:


1. При покупці зимового взуття або чоловічих сумок - знижка  -20%;


2.     При покупці взуття з осінньої колекції або аксесуарів* – знижка        -30%.


3.     При покупці двох одиниць -  знижка на другу одиницю -70%;


4.     Знижка ДО -70%.
1. Знижка  -20% діє на зимову колекцію (хутро, єврохутро) та чоловічі сумки. Номінал знижки вказано на ціннику. Знижки не сумуються. Акція не поширюється на панчішно-шкарпеткові вироби та на засоби догляду за взуттям.


2. Знижка  -30% діє на осінню колекцію та аксесуари*. Номінал знижки вказано на ціннику. Знижки не сумуються. *Акція не поширюється на чоловічі сумки, нову зимову колекцію (хутро та єврохутро), панчішно-шкарпеткові вироби та на засоби догляду за взуттям.


3. При покупці двох одиниць в одному чеку, на другу одиницю надається знижка -70% . На першу одиницю знижка анулюється автоматично. Під другою одиницею мається на увазі пара з початково нижчою ціною. Знижки не сумуються. Акція не поширюється на чоловічі сумки, нову зимову колекцію (хутро та єврохутро), панчішно-шкарпеткові вироби та на засоби догляду за взуттям.


4. Знижка до -70% діє на асортимент товару минулого сезону (при наявності даного товару). Номінал знижки вказано на ціннику. Знижки не сумуються.

 
 

Всім покупцям надається дисконтна картка «Vitto Rossi», яка дозволяє отримувати додаткові знижки та привілеї на наступні покупки.


На період дії акції дисконтна картка діє як накопичувальна.


У разі повернення товару відбувається перерахунок коштів згідно з умовами акції, яка діяла на момент покупки.


Акції не перетинаються. Ціни наведені в гривнях. Адміністрація залишає за собою право на зміну цін і умов в період проведення акції.

 

 

 

Адміністрація

мережі салонів брендового взуття «Vitto Rossi». 

Возврат к списку

X

ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки

Оформить заказ

  1. Новости и Акции
Vitto Rossi
ул. Нежинская, 7965023Одесса,Одесская область,UA,
46.4803030.73140
https://vittorossi.ua/local/templates/main_new/images/logo_img_footer.jpg,+38 (099) 358 60 56,info@vittorossi.uaот 100 грн