Свяжитесь с нами
в корзине 0 товаров на сумму 0 грн.

×

Авторизация
Номер телефона:

Скидка -20% на одну единицу товара или вторая пара в ПОДАРОК!

Скидка -20% на одну единицу товара или вторая пара в ПОДАРОК!ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ

У період з 9 по 12 листопада 2017 року одночасно діють дві акції:

1. При покупці однієї одиниці товару - знижка -20%;
2. При покупці двох пар взуття - друга пара у ПОДАРУНОК*;

    1. 1. Знижка -20% діє на асортимент** товару і віднімається від початкової вартості вказаної на ціннику. Якщо встановлена знижка понад -20%,то продаж здійснюється з зазначеним номіналом знижки. Знижки не сумуються.
    2. 2. При покупці двох пар взуття в одному чеку, Ви гарантовано отримуєте другу пару у ПОДАРУНОК*. На першу пару знижка автоматично анулюється. Під другою парою мається на увазі пара з початково нижчою ціною. (Подарунок* - купівля товару за 1 гривню). знижки не сумується. Акція не поширюється на аксесуари, на нову зимову колекцію (хутро та єврохутро), на панчішношкарпеткові вироби та засоби догляду. 

  **Акція не поширюється на нову зимову колекцію (хутро та єврохутро), на панчішно-шкарпеткові вироби та на засоби догляду за взуттям. Всім покупцям надається дисконтна картка «Vitto Rossi», яка дозволяє отримувати додаткові знижки та привілеї на наступні покупки. На період дії акції дисконтна картка діє як накопичувальна. 

* У разі повернення товару відбувається перерахунок коштів згідно з умовами акції, яка діяла на момент покупки.
  
* Акції не перетинаються. Ціни наведені в гривнях. Адміністрація залишає за собою право на зміну цін і умов в період проведення акції.  


Адміністрація
мережі салонів брендового взуття «Vitto Rossi».

Возврат к списку

X

ТОВАР ДОБАВЛЕН В КОРЗИНУ

Продолжить покупки

Оформить заказ

  1. Новости и Акции
Vitto Rossi
ул. Нежинская, 7965023Одесса,Одесская область,UA,
46.4803030.73140
https://vittorossi.ua/local/templates/main_new/images/logo_img_footer.jpg,+38 (099) 358 60 56,info@vittorossi.uaот 100 грн